تلوبیون پنجمین سایت پربازدید ایران : بلاگ تلوبیون
روابط عمومیمنتخب سردبیر

تلوبیون پنجمین سایت پربازدید ایران

پربازدیدترین سایت‌های جهان و ایران در شهریور ۱۴۰۰ معرفی شدند

جدیدترین آمار از رتبه ‌سایت‌ها در «الکسا» اعلام شد. در بخشی از این رتبه‌بندی با موضوع پوشش تمامی حوزه‌های خبری، تلوبیون پنجمین سایت پربازدید ایران شده است.

به گزارش ایسنا، یکی از مراجع ارزش‌گذاری سایت‌ها و صفحات فضای مجازی، سایت الکسا (Alexa) است. این سایت در مقابل رقیب دیگری به نام «Google Analytics» قرار می‌گیرد و همچنان  شناخته‌شده‌تر و پرکاربردتر از آن است.

جدیدترین آمار از رتبه ‌سایت‌ها در «الکسا»  نشان می‌دهد که سایت‌های گوگل، یوتیوب، تیمال به ترتیب جایگاه نخست تا سوم فهرست پربازدیدترین سایت‌های جهان را به خود اختصاص داده‌اند. فیسبوک، یاهو، ویکی‌پدیا، اینستاگرام و توئیتر نیز به ترتیب جایگاه هفتم، دوازدهم، سیزدهم، بیست و یکم و سی و ششم را دارند.

در رتبه‌بندی «الکسا» سایت‌های گوگل، آپارات، دیجی‌کالا، ورزش ۳ و تلوبیون رتبه اول تا پنجم فهرست پربازدیدترین و محبوب‌ترین سایت‌ها را در ایران دارند. به این ترتیب تلوبیون پنجمین سایت پربازدید ایران است.

ویکی‌پدیا، اینستاگرام، یاهو، یوتیوب و وآتس‌اپ نیز به ترتیب جایگاه هشتم، یازدهم، هفدهم، بیست و ششم و بیست و هشتم را به خود اختصاص می‌دهند.

این فهرست بر اساس رتبه بندی امروز استخراج شده و با توجه به نوسان بازدیدها و رقابت سایت‌ها برای جذب مخاطب احتمال تغییر در روزهای آینده وجود دارد.

منبع
ایسنا

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا