استادیوم میلیونی تلوبیون در بازی ایران و لبنان : بلاگ تلوبیون
گزارش‌هامنتخب سردبیر

استادیوم میلیونی تلوبیون در بازی ایران و لبنان

بیش از ۴۲۰ هزار کاربر به صورت همزمان، در دقایق پایانی بازی تیم ملی فوتبال ایران با لبنان در مرحله مقدماتی جام‌جهانی ۲۰۲۲ قطر، گل‌های تیم ملی ایران را از سایت و اپلیکیشن تلوبیون تماشا کردند.

به گزارش روابط‌عمومی تلوبیون، بازی تیم ملی فوتبال ایران با لبنان از سری مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در منطقه آسیا، بعدازظهر پنجشنبه ۲۰ آبان برگزار شد. این مسابقه که از شبکه سه سیما پخش شد، به صورت زنده از سایت و اپلیکیشن تلوبیون هم قابل دسترسی بود.

همزمان با پخش این مسابقه، سه میلیون و ۲۸۸ هزار مراجعه به پخش زنده شبکه سه اتفاق افتاد. همچنین بیش از ۳۱ میلیون دقیقه تماشای بازی توسط کاربران تلوبیون ثبت شد.

بیش از ۴۲۰ هزار کاربر به صورت همزمان در دقایق پایانی این مسابقه، گل‌های تیم ملی را از سایت و اپلیکیشن تلوبیون مشاهده کردند. این آمار، رکوردی کم‌نظیر در پخش زنده مسابقات ورزشی در کشور است.

تلوبیون با بیش از ۱۶ میلیون نصب اپلیکیشن، ضمن بهبود کیفیت فنی سرویس، میزبان کاربران برای مشاهده سایر بازی‌های تیم ملی فوتبال ایران در مسیر رسیدن به جام جهانی ۲۰۲۲ قطر است. کاربران می‌توانند تمام مسابقات مختلف ورزشی و برنامه‌های تلویزیونی را به صورت زنده و با اینترنت نیم‌بها و بدون نیاز به پرداخت هزینه اشتراک از تلوبیون مشاهده کنند.

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا